Personalul școlii

CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ BRAȘOV
1. Gabor ORBAN Director
2. Tamara Oana BRĂTUCU Director adjunct
Profesori de psihopedagogie specială
1. Mihaela Adriana ABAZA
2. Sonia ALBU
3. Raluca BUTA
4. Adriana CALCEA
5. Alexandra Elena CÂTEA
6. Mihaela DRĂGHICI
7. Diana Florentina FUCIU
8. Elena GĂINAR
9. Elisabeta Rozalia GHINDEA
10. Delia Maria MĂRGINEAN
11. Maria Daniela MARIAN
12. Amalia Mihaela MIHĂILĂ
13. Georgeta Marilena MORARU
14. Alina-Roxana OLTEANU
15. Aurica POPA
16. Roxana RUSU
17. Mihaela STAN
18. Daniela VAJDA
19. Mihaela Maria VARLAM
Profesori de terapie educațională complexă și integrată
1. Iuliana ANOCA
2. Anca BUTA
3. Anca Ioana BUTUNOI
4. Cristina Luciana CERNAT
5. Andreea CIORTAN
6. Liliana HRUBAN
7. Rusalka Cătălina MAGA
8. Maria MĂRCULESCU
9. Otilia MIHALACHE
10. Tatiana Adelina MODORCEA
11. Virginia MOROIANU
12. Anamaria PLEŞCAN
13. Corina Marcela POPA
14. Mariana ROMAN
15. Ana Maria Nicoleta ȘCHIOPU
16. Simona SOCEANU
17. Krisztina SZEKELY
18. Diana Nicoleta VOICULESCU
19. Ionela Claudia ZAHARIA
Profesori pentru terapia tulburărilor de limbaj – logopezi
1. Camelia Daniela BILOVOLSCHI
2. Amalia Maria DRAGOMIR
3. Simona Beatrice GARDIN
4. Liliana Adina JIPA
5. Georgeta Paula LUPUIAN
6. Maria Camelia  MORARU
7. Violeta POP
8. Monica Elena SĂVULESCU
Profesori psihopedagogi pentru diagnoză / consiliere școlară
1. Tamara Oana BRĂTUCU
2. Amalia BULEA
Profesori kinetoterapie
1. Florin Dragos CĂPRIŢĂ
2. Adriana Elena DUMITRAŞCU
Profesor de educație fizică și sport
1. Eugen GOMOESCU
Profesor pentru activități de preprofesionalizare
1. Rodica PASCU
Profesori la departamentul preșcolari
1. Călina Bianca CELMARE PANOSCHI
2. Mirela Magdalena CODREANU
3. Maria Ana CREVEAN
4. Anda ILIEȘ
5. Gabriela IOSIF
6. Delia Maria NAGHI
7. Mihaela PAVALACHE
8. Mihaela PRECU
9. Angela TAŢA
Profesori la departamentul Recuperare Hipoacuzici
1. Daniela Ioana CĂTOI
2. Mihaela CIMPU
3. Daniela GRĂDINAR
4. Dana Elena NEGULICI
5. Georgeta NICHIFOR DRĂGUŞEL
6. Roxana NISTOR
7. Emilia PETRULE
8. Bianca Mihaela ȘERBAN
9. Iulia Maria SIDON
10. Bianca Mihaela TICAN
Profesori itineranți și de sprijin
1. Anca ANTON
2. Nicoleta Monica BÂRSAN
3. Alina Maria BEDELEAN
4. Lacrima Oana BÎLCU
5. Carmen BOD
6. Ana Maria BRODEALĂ
7. Mariana CAICEA
8. Valentina CHIRAN
9. Teodora Maria Gabriela CRANGUŞ
10. Ilona CRIŞAN
11. Eva FEJER
12. Claudiu GHEORGHIU
13. Genoveva HANDOCA
14. Ana Maria IAMANDEI
15. Constanța IORDACHE
16. Edith Noemi IOSIFESCU
17. Aurelia LAZĂR
18. Marilena LEURZEANU
19. Camelia LUPOIAN
20. Valentina MIRCAN
21. Andreia MITAN
22. Maria MOCANU
23. Mariana-Mihaela MOŞNIAGU
24. Gabriela NOVAC
25. Carmen PĂLĂŞAN
26. Claudiu PATRAȘC
27. Ioana PEPENE
28. Elena POPA
29. Lorina SANDU
30. Laura Carmen TIPEIU
31. Nicoleta Maria TUDORIE
32. Mariana VERIGUŢ
33. Mariana VOINEAG
34. Alexandra Maria ZECA
35. Cecilia Lenke ZEIMEN
Personal didactic – auxiliar
1. Florin CIOBANU Asistent social 
2. Livia CIUBOTARU Infirmieră învățământ special
3. Cristina COSTIN Infirmieră învățământ special
4. Liliana DIACONU Asistent medical 
5. Maria Anca GABOR Administrator patrimoniu – contabil șef
6. Tunde KAJCSA Infirmieră învățământ special
7. Laura MILOŞEVIC Medic specialist învățământ special
8. Claudia Mihaela MIRIA Infirmieră învățământ special
9. Elena Angela MUNTEANU Informatician 
10. Annemaria NAGYI Secretar instituție unitate de învățământ 
11. Paula Adelina RADU Infirmieră învățământ special
12. Aurelia SOFONEA Administrator patrimoniu 
13. Adriana TĂRCHILĂ Administrator financiar 
Personal nedidactic
1. Daciana Claudia BALATE Muncitor 
2. Erika BANAURS Îngrijitoare
3. Gheorghe BENGA Portar 
4. Bela BOGA Muncitor 
5. Dumitru CALOTA Șofer
6. Maria CURCAN Îngrijitoare
7. Marinela FLOREA Îngrijitoare
8. Lăcrămioara FRUNZĂ Îngrijitoare
9. Mariana GRANCEA Îngrijitoare
10. Reghina HUZMEZAN Muncitor 
11. Nicoleta MOISE Magazioner 
12. Rodica MOLDOVAN Îngrijitoare
13. Ioan OANA Muncitor 
14. Ion POPA Paznic 
15. Carmen ROTARU Îngrijitoare